Megoldásra vár

Sérült székecske

FRISSÍTÉS: 2021.10.25
A FŐKERT válasza:

,,Tisztelt Járókelő!
A 00091672 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
A jelzett padok nincsenek Társaságunk üzemeltetésében.
Kérjük válaszunk elfogadását."

---

Damjanich 6 előtt sérült székecske várja felújítását.
Lécek hiányoznak róla, lehetőség szerint egy tisztításnak is örülne.
https://www.google.com/maps/@47.5060925,19.0747965,3a,29.5y,307.03h,84.9t/data=!3m6!1e1!3m4!1sn28ld7iegi6Hnx1tKk5U_g!2e0!7i13312!8i6656

Damjanich 12 előtt sérült székecske várja felújítását.
Lécek hiányoznak róla, lehetőség szerint egy tisztításnak is örülne.
https://www.google.com/maps/@47.5063931,19.0754605,3a,53.3y,318.18h,76.83t/data=!3m6!1e1!3m4!1sM48O23J-GhzjT6EsJUNM0w!2e0!7i13312!8i6656

Köszi:)))

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 6

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00091672
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00091672 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Damjanich 6 előtt sérült székecske várja felújítását. Lécek hiányoznak róla, lehetőség szerint egy tisztításnak is örülne. https://www.google.com/maps/@47.5060925,19.0747965,3a,29.5y,307.03h,84.9t/data=!3m6!1e1!3m4!1sn28ld7iegi6Hnx1tKk5U_g!2e0!7i13312!8i6656 Damjanich 12 előtt sérült székecske várja felújítását. Lécek...

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091672 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Sérült székecske 1"-ról "Sérült székecske"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Klauzál tér kutyapark megrongált kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    növények telepítése éve óta elmaradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére