Megoldott

Távbeszélő-hálózati akna fedlap sérült:)

Kérem az illetékes értesítését a fedlap cseréje végett. Damjanich 2 előtt.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, köszi a linket Máté.:)
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért nem látszik, mert régen még az előző rendszerben megpróbálták eltüntetni. Valahol az egészet lecsiszolták, valahol csak a királyit.
    De van ahol megvan még a teljes szöveg is. Sajnos én még nem f...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazat szóltál Máté!!!! Valóban egy szelet történelem. A "királyiban" nem voltam biztos, azért próbáltam ráközelíteni.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég rossz állapotban van, sajnos valószínűleg nem javítás lesz, hanem komplett csere. Szóval aki még kíváncsi, gyorsan megtekintheti a történelmünk egy kis darabját. Magyar királyi távbeszélő-hálózat...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Töredezett fedlap II.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elütött szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére