Megoldásra vár

Üres fahely 2

Kérem facsemete telepítését az adott helyre.
https://www.google.com/maps/@47.5091369,19.074657,3a,75y,39.14h,79.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1sSMxzdVC-u1bgQjyKkeJabQ!2e0!7i13312!8i6656
Intézkedést megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 17

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091666 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Facsonk/üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére