Megoldott

Hiányzó fa

Az Ybl Miklós téren van egy üres fahely.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Várkert Bazár

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091659 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Dorottya
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Padok útja (I. kerület, Várkerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Gallyazás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alacsony faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére