Megoldott

Kopott pad

Kérem fessék újra a padot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Templom utca

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Technician
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Gulácsy Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt Publimont váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt a Publimont váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére