Megoldott

Félig elhalt lombkorona

A Veres Péter út és a HÉV vágányai közt az egyik éltes korú fa lombkoronájának fele elhalt. Kérem, tegyék meg a szükséges intézkedést, mielőtt a fa ágai a vágányra esnének.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 104

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091623 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzalmas állapotú lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Bercel
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Gidófalvy Lajos utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Heuer Orsolya
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére