Megoldott

Hová lett

Megint eltűnt a kerékpár pumpa a művelődési ház elől.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 115

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Került ki egy új pumpa. De semmilyen matrica nincs rajta, hogy ki üzemelteti... Válasz persze most se érkezett.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sincs meg.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére