Megerősítésre vár

Perc utca egyik fekvőrendőrének kerete

Perc utca egyik fekvőrendőrének kerete már félig följött.
Kérem szíves javítását
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Perc u. 8

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00091574 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Perc utca érintett szakaszán tal...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a keréknyomban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Domoszló útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a kanyarodás ívén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barthos Anna
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Perc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére