Megoldott

Takarítatlanság a Mélytónál

FRISSÍTÉS 2022. 03. 28.

Kőbányai Polgármesteri Hivatal válasza:
Tájékoztatom, hogy a Mélytóhoz vezető lépcső és a tó körüli járda takarítását kértem a Kőkert Kőbányai Non-profit Közhasznú Kft.-től.
A munkák elvégzéséig szíves türelmüket kérem.

----------------------
FRISSÍTÉS: 2022.03.21.
Bejelentő új képeket küldött és az alábbi kiegészítést tette:
"Nincs eltakarítva a föld. Tele van a járda, a lépcső. Hogy néz ki?
Kérem újraküldeni."

-------------------------------------------
A tóhoz vezető lépcsőt és a tó körüli járdát sok helyen vastagon borítja föld és avar.
Kérem a járdák teljes szélességében történő letakarítását és a lépcső megtisztítását.
Illetékes: X. kerület.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mélytó utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Kőkert Kőbányai Non-profit Közhasznú Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.03.21. Bejelentő új képeket küldött és az alábbi kiegészítést tette: "Nincs eltakarítva a föld. Tele van a járda, a lépcső. Hogy néz ki? Kérem újraküldeni." ------------------------------------------- A tóhoz vezető lépcsőt és a tó körüli járdát sok helyen vastagon borítja föld és avar. Kére...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a Mélytóhoz vezető lépcső és a tó körüli járda takarítását kértem a Kőkert Kőbányai Non-profit Közhasznú Kft.-től.
    A munkák elvégzéséig szíves türelmük
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A tóhoz vezető lépcsőt és a tó körüli járdát sok helyen vastagon borítja föld és avar. Kérem a járdák teljes szélességében történő letakarítását és a lépcső megtisztítását. Illetékes: X. kerület. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.21. Bejelentő új képeket küldött és az alábbi kiegészítést tett...

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs eltakarítva a föld. Tele van a járda, a lépcső. Hogy néz ki?
    Kérem újraküldeni.
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentésüket továbbítottam a KŐKERT Kft. felé, illetékességből, további ügyintézésre.
    Az avar eltakarítását már elvégezték. A föld- és sármaradvány eltávolítása folyamatban
    ...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az avarból itt-ott söpörtek össze, de van még belőle és a sár még ott van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Levelét ügyintézésre megkaptuk, az abban foglaltakkal kapcsolatos ügyintézés folyamatban van.

    Válaszadásunkig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna főosztályv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek:
  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Darázsfészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Tamás
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátmaradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Astoria virágos láda javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére