Megoldatlan

Teljes sötétség a Kapás utca 41 előtt

Tisztelt Ügyintéző! A 2. kerületi Kapás utca 41. szám előtt teljes sötétség van, aminek oka, hogy a lámpa előtt található fa nagyon megnőtt az elmúlt években és lombkoronája kizöldült. A fát szeretjük, nem bántanánk, nem szeretnénk ha megcsonkítanák ezért. Viszont az tény hogy szinte 100%-osan kitakarja a közvilágítást és az utca ezen része teljesen sötét. Ez azért is problémás, mert történt itt több baleset, bokaficam, térdsérülés, nagy esések, főleg idősebbek estek el. A téli hónapokban már délután besötétedik, ráadásul síkossá, csúszósá válik majd az út. Másrészt a sötétségnek köszönhetően a hajléktalanok előszerettel használják ezt a szakaszt alvásra, hiszen így itt nem zavarja fény a pihenésüket. Kérem jelezzék, hogy mivel tudnának javítani a közvilágításon. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapás u. 41

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aluminium oszlop(?)-csonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zsigmond köz (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpabúra lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Péri Ákos
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére