Megoldásra vár

Rossz állapotú faház

Kicsit az idő már megviselte a házat. Sokan szeretik nagyon, viszont az állapota miatt már a gyerekeket nem engedik be. Kérem ha lehetséges csinálják meg, de mindenképpen zárják le addig! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést a Manóház tetőrekonstrukciójáról gondoskodni
    fogunk. A házat a felújításig lezárjuk.

    --
    Üdvözlettel:

    Koszorú Sándor

    Vörösvár Invest Kft.
    Karbantartás vez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: CBA

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétesett

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ezeréves pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Palicsi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Légió utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére