Megoldott

Be nem fejezett aszfaltozás.

A HAL-EP Kft felbontotta a képeken látható járdaszakaszt.
A lebetonozás megtörtén, de az aszfaltozás elmaradt.
Nincs jelölve a járdaszakaszon, hogy munkavégzés történik.
Ez így baleset veszélyes.
Az érintett járda a 1192 Nagy Lajos krt 6 . Szemere köz sarkánál található.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szemere köz 13

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia János!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Boros János hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aszfaltozás megtörtént.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Boros János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesni készülő utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda
    Szabó Ervin utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Információs tábla sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BFTK Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Út szélén betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szegély utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére