Megoldott

2111 - Kellemetlen hangok plusz rángatás

Kellemetlen hangokat adott ki a villamos elinduláskor illetve fékezésnél. Kérem vizsgálják meg a villamost. Videót mellékeltem. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 4221

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030185-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091509

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    És kész is a szakszerű javítás.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Az alap a Bécsin :D
    Egy néni éppen felkapcsolta a dobozon levő kapcsolót :)
    Viccet félretéve, gondolom csak feltűnik nekik és ezt nem kell külön jelezni. Talán ez megüti a BKV ingerküszöbét jelzés n...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    És ez a szétesett tábla?
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    PDN-648 - rozsdás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    NKA-344

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére