Megoldott

Kiégett lámpa

A Szent Korona lakótelepen a Szalmarózsa utca 10. számnál a parkolóban kiégett egy lámpa. Kérem az illetékeseket a hiba kijavítására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szalmarózsa u. 10

Hozzászólások

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére