Megoldott

Közvilágítás nem működik - egy lámpa kiégett

Az egyik közvilágítási lámpa nem ég a Pannónia utcában Gogol u. és az Ipoly utca közötti szakaszon, kb. az Aldi parkoló kijáratával egyvonalban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 74

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.10.26-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dévai utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötétség a Gogol utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gogol utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére