Megoldott

Fakivágás

Anonim Járókelő

Az idén tavasszal a Szilágyi Erzsébet fasoron és a Hűvösvölgyi úton több fát kivágtak. A fakivágási munkálatok jelenleg is folynak. Érdeklődöm, hogy a fák pótlására mikor kerül sor. Sajnálatos, hogy a tavaly kivágott fákat sem pótolták mindenhol. Egyes magyarországi településeken pozitívan tapasztaltam, hogy a kivágott fa helyén a fapótlás tervezett időpontja egy tájékoztató táblán megjelölésére kerül. Mindez nagymértékben hozzájárul a lakosságot érintő minőségi kommunikációhoz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 114

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A FŐKERT a megadott linkeken már megosztotta az információkat.
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091489 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beláthatatlan zebra a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    A branch which may cause danger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagykovácsi utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére