Megoldott

Zöldhulladék

Tisztelt Önkormányzat!
Kérem, legyenek szívesek elszállítani a Zsélyi Aladár utca 19. előtt lévő 3 db zöldkupacot, amit az érintett ingatlan kerítéséről vágtam le a Városgazda helyett, ugyanis már nem lehetett közlekedni a járdán a telekről kinyúló növények miatt. A járda borostyánmentesítését is megpróbáltam, de nem sokra mentem. Kérem, ezt is legyenek szívesek elvégezni.
Előre is köszönöm.
Ui.: Csatoltam előtte-utána képeket is.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsélyi Aladár u. 19

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést Máté!:)
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    El is vitték. Köszönöm! :)
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítjuk a Kerületgazda Szervezetnek.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére