Megoldott

Kijárat nincs kiírva angolul

Anonim Járókelő

Kérem lent a megállóban illetve a lépcsőnél is jelezzék, hogy kijárat angolul is, mert jelenleg semmi sem jelzi, angolul meg végképp. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, jó lett.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030034-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091479

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK szakterülete köszöni észrevételét. Terveik között szerepel az egységes arculatú és tarta
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Extrém fűtés a villamoson

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére