Megoldott

Graffitik, plusz kiégett neonok

Anonim Járókelő

Kérem cseréljék a neonokat valamint távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A világítást megjavítottuk.
  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rossz állapotú fedlap és a környéke is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rossz állapotú telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére