Megoldott

Sötét megálló

Anonim Járókelő

Maga a környék nem a legjobb így sem, ezért kérem cseréljék a kiégett led csíkokat. Rengeteg nem ég. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út M

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030059-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091473

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Extrém fűtés a villamoson

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére