Megoldott

Graffitik

Anonim Járókelő

Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették. Persze egy két új már van. De nem vészes.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére