Megoldott

Nem működő lift

Tisztelt Illetékes!

A Budafoki út / Dombóvári út villamosmegállóban nem működik a lift. Kérem, szíveskedjenek a liftet megjavítani, valamint arculatba illeszkedő matricával jelezni a meghibásodást mindkét szinten. Kérem, szíveskedjenek a BKK Info szolgáltatásban is jelezni, hogy a megálló nem közelíthető meg akadálymentesen.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030153-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091469

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére