Megerősítésre vár

Megrongált köztéri kerékpárpumpa

Anonim Járókelő

A kerékpárút mentén kihelyezett pumpa csöve le van törve, hiányzik a szelep a végéről

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 9

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rácz-Lenkei Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!
    Köszönjük a probléma bejelentését, továbbítottuk a karbantartást végző cégnek, aki javítani fogja a pumpát.
    További jó biciklizést kívánunk!
    Üdvözlettel:
    Budapest Brand nZrt.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Brand NZrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hová lett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Brand NZrt.
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére