Megoldásra vár

Hiányzó fa

Anonim Járókelő

Körülbelül egy hónapja kivágásra került ezen a helyen egy beteg fa. A közelben egy hasonló eset miatt már kijelölték pótlásra. Itt is legyen újra fa!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 114

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091453 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Levél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Károly Kasza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Tönkretett gyep az Andrássyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére