Válaszra vár

Bokatörő járda

VII kerület Bethlen Gábor utcában, a SPAR épülete mögötti járda szakasz nagyon rossz állapotban van.
A SPAR teherautói is terhelik, így az állapota hétről hétre rosszabb.
Kérnék a járda javítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 1

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    belóg a kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olga Dmitrijevna
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére