Válaszra vár

Graffitis bemondó

Graffitis a hangszóró a villamosmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere 25

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére