Megoldott

Fa által takart STOP tábla

Anonim Járókelő

III. kerület Juhász Gyula u. és Hatvany Lajos u. kereszteződésnél, egy fa majdnem teljesen kitakarja a jobb oldali STOP táblát. Balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 8

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091402 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Bal oldalon is azért van egy STOP tábla még pluszban, így azért talán észreveszik :)
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Itt mi lesz?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt fa és megrongált hinta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére