Megoldott

Közvilágítás hiánya a Kandó utca elején

A 2. kerületi Kandó utca Bem utca felőli oldalán nem ég a közvilágítás, így a Bem utcáról kerékpárral bekanyarodva egyből egy sötét utcarészre kerül az ember, ahol az autók most már - az egyirányúság miatt - lendületből jönnek, ez veszélyes!
Kérném a közvilágítás javítását

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kandó Kálmán u. 7

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Schwarczinger Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lövőház u. 2-6. Mammut 1. üzletház, földszint L-010-es üzlet (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére