Megoldott

Utcai lámpák nem világítanak.

FRISSÍTÉS 2021.11.02.
Sajnos 1 db lámpa még most sem működik. Az utcában a többi lámpa szépen világít.

---
A Budapest XVI. kerület Bethesda utcában több utcai lámpa nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bethesda u. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budapest XVI. kerület Bethesda utcában több utcai lámpa nem világít."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.02. Sajnos 1 db lámpa még most sem működik. Az utcában a többi lámpa szépen világít. --- A Budapest XVI. kerület Bethesda utcában több utcai lámpa nem világít."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos 1 db lámpa még most sem működik. Az utcában a többi lámpa szépen világít.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett kandeláberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére