Megerősítésre vár

elhagyott hegyvidéki "csomagok"

Anonim Járókelő

A Stromfeld és az Orbánhegyi út találkozásánál, még a Stromfelden van a villanyoszlopon egy adag rongy és egy csomag kutyasz*r.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Orbánhegyi út 41

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Kiegészítésre vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Óra út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpár roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Ignotus utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kerítésen hagyott szatyor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére