Megoldott

A Millenniumi hídon 4 db kandeláber nem világít.

A Millenniumi hídon 4 db kandeláber nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zielinski híd

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett kandeláberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére