Válaszra vár

Patakmeder

FRISSÍTÉS 2021.12.04:

Nem úgy vettem észre, hogy a torlaszok, ágak, gumik eltávolításra kerültek volna. Igaz, a bevásárlókocsi eltűnt.

———

FRISSÍTÉS: 2021.10.22. XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzat válasza:
"Tisztelt Címzett!
Köszönjük bejelentését.
Tájékoztatom, hogy bejelentését továbbítottuk az eljárni illetékes, Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.-nek, szíves intézkedésüket kérve."
-----------------------
Az Erzsébet-ér az útelepi parkerdei szakaszon szinte teljesen kiszáradt, így előbukkant és egyúttal könnyebben hozzáférhetővé vált a mederben lévő szemét, zöldhulladék.
Ezektől most lenne érdemes megtisztítani a medret. Néhány rövidebb szakaszt leszámítva egyébként szépen karban van tartva a patak.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Újtelepi-parkerdő

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.10.22. XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzat válasza: "Tisztelt Címzett! Köszönjük bejelentését. Tájékoztatom, hogy bejelentését továbbítottuk az eljárni illetékes, Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.-nek, szíves intézkedésüket kérve." ----------------------- Az Erzsébet-ér az útelepi parkerdei szak...

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem úgy vettem észre, hogy a torlaszok, ágak, gumik eltávolításra kerültek volna. Igaz, a bevásárlókocsi eltűnt.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a jelzett szakaszon a
    bevásárló kocsikat összeszedték és az üzemeltetést akadályozó
    torlaszokat is eltávolították a mederből.

    Tisz
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet-ér az útelepi parkerdei szakaszon szinte teljesen kiszáradt, így előbukkant és egyúttal könnyebben hozzáférhetővé vált a mederben lévő szemét, zöldhulladék. Ezektől most lenne érdemes megtisztítani a medret. Néhány rövidebb szakaszt leszámítva egyébként szépen karban van tartva a patak."-ról "FRISSÍ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Címzett!
    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatom, hogy bejelentését továbbítottuk az eljárni illetékes, Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.-nek, szíves intézkedésüket kérve.
    Tisztelettel,
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Életveszélyessé vált öreg fa darabokban hever

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Köves út / Szentlőrinci út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére