Megoldott

parlagfű

Anonim Járókelő

A BudaPart építkezésnél már korábban is kényszerkaszált, járda melletti területen úgy tűnik, megint nem volt fontos az illetékeseknek elvégezni a kaszálást... remélem, a visszaesőknél exponenciálisan növekszik a büntetés mértéke...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091350 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére