Válaszra vár

Sérült pad

A cinege úti buszmegálló mellett található pad használhatatlan.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Cinege út

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére