Megoldott

Sitt itt hagyása

Anonim Járókelő

Üdv.
Lassan 3 hete valakik az éjjel leraktak ide a bolt mellé több zsák sittet.
Ma reggelre még több lett.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Amerikai út 67

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a zsákokat.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A sitthez közeli ház kapujára kiraktak egy pár sort miszerint éjszaka a sínek mellett felújítások zajlanak.Talán onnan származik.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    falevelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetesedény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére