Megoldásra vár

Új parkolási rend felfestése

A Radnóti Miklós utcában a járdán kijelölt parkolóhelyeket az úttestre helyezték, ezt viszont nem tartják be az autóvezetők. Szükséges lenne a járdaszegélyre felfesteni a fehér vonalat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 17

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem végezték el
  • Halász Áron visszajelzésére vár.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által jelzett területen a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. a felfestés megrendelését 2022. első felében, időjárásól függően elvégzi.
    Kérem türelmét.
    ___________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lehel utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére