Válaszra vár

Leesett a borítás

Anonim Járókelő

Kérem csinálják meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Meder u. 1

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    76-os troli elsőajtós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére