Megoldott

Tönkrement burkolat

Anonim Járókelő

Tönkrement a burkolat. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyöngyösi utca M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029527-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091243

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    76-os troli elsőajtós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére