Megoldott

Kopott pad

Kérem fessék újra a padot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: JCDecaux
    Templom utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétesett reklám esőmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére