Megoldott

Felesleges megállótábla

Anonim Járókelő

Feleslegesnek érzem a megálló táblát! Kérem bontsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széna tér tároló

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029502-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091218

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK szakterülete azt válaszolta, hogy munkatársai eltávolították a m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett izzók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Covid járat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére