Megoldásra vár

Futár kijelző hiánya

Anonim Járókelő

Szükséges volna futár kijelző ide is, hogy pontos információt kapjunk az induló/érkező járatokról.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zsigmond tér

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A 7-es buszok megállójának áthelyezése miatt két fölösleges kijelző van a Móriczon, azokat nem lehetne átrakni máshova, például az egyiket ide?
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029487-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091209

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK szakterülete köszöni bejelentését. Azt válaszolták, hogy a projektben limitált darabszám
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a Móricz Zsigmond körtérről, a 7-es busz egykori megállójából áthelyezhető lenne.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett izzók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Covid járat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére