Megoldatlan

Az aszfalt ostyaként válik fel

A 2016-os felújítás után eltelt ötödik évben már így néz ki a Fehérvári úti villamospálya.
A Fehérvári út Etele út és Csurgói út közötti szakasza teljes hosszában borzalmas városképet ad és ez egy elképesztően nagy hanyagság!
Várhatóan mikor újítják fel végre a sínpárak közötti réteget?
Várhatóan meddig fog tartani a felújítás?
Várhatóan mekkora lesz ennek a költsége?

Válaszukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 120

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Az 5 éves aszfalt ostyaként válik fel"-ról "Az aszfalt ostyaként válik fel"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreigazítást kérek szépen a címben:
    Az aszfalt ostyaként válik fel
    Köszönöm!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0031036-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091203

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat a felkészületlenségem miatt. Reméljük, hogy az illetékes a válaszában alaposabb lesz.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a szakasz 2003-ban volt felújítva. Elég visszanézni a streetviewot ;) Szóval miért kell ez a valótlan állítás, hogy az 5 éves aszfalt így néz ki?
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére