Válaszra vár

Kiégett lámpák

Kérem cseréljék a fényforrásokat! Az egyik helyen az egész oszlop nem működik. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Budapest

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére