Megoldásra vár

Virágosnyereg úton kátyúk

Anonim Járókelő

Egyre balesetveszélyesebbek a Virágosnyereg úton a kátyúk (közvilágítás sincs itt).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Virágosnyereg út 51

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00091170 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Virágosnyereg úton található, ü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabóné Judit
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Pablo Neruda utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Toronya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére