Válaszra vár

Fedél kiáll a kocsibejáró szintjéből

Anonim Járókelő

XIX.Rákóczi utca 157 elött a telekom fedele kiáll a kocsibejáró szintjéböl és billeg is. Kérem cserélni. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Rákóczi u. 157

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Botlásveszélyes , billegő fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére