Megoldott

Elhagyott jármű

A 11. kerületi Etele út 32/B ház előtti járdán körülbelül 3 hete áll egy autó. A rendszámát levették, hetek óta nem használták. Valószínűleg szándékosan otthagyták.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 32b

Hozzászólások

  • Szilvia Szeifert lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon valószínű, hogy vandálkodás áldozata lett a kocsi, mert vadonatúj rendszámkeretben ott van az eredeti rendszáma is most már.

    Újbuda Közterület.-felügyelet
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sárga 1978-as FORD LTD COUNTRY SQUIRE

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Somlói út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére