Megoldott

Átkelő feletti lámpa nem világít

Vidámvásár utca Somkút utca keresztezides, zebra feletti lámpa nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Vidámvásár u. 39

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.10.14.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabeje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Papdi Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világító lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére