Megoldott

Villogó lámpa

Gazdagréten a Csíki hegyek utcai iskola Kaptárkő utcai kerítése mellett a lámpa villog. Nem ég folyamatosan.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kaptárkő u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzemeltetésű lámpatestek rendben üzemelnek.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Richter László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére