Megoldott

Veszélyes lépcső

A Kavics utcában, közel a Szemlőhegy utcai óvoda Kvics utcai bejáratához a járda lépcsője egy köve kimozdult (tegnap visszaraktam, de ma megint ki van fordulva).

Ez - főleg télen - elég veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kavics u. 17b

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Péter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez megoldódott. Köszönjük.
  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat Műszaki Osztálya megrendelte a javítást. A kivitelező értesítése szerint a héten remélhetőleg kész lesz.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig ennyi történt…
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiesett korlát elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G Ágnes
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Oszlop a járda közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kis Rókus utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére