Válaszra vár

Kiálló fedlap

Anonim Járókelő

Kiáll egy EMKTV feliratú fedlap a járdából, és a kerete töredezett.
Kérem szintbe helyezni, az amúgy jó állapotú fedlapot.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Zichy Jenő u. 16

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: DIGI Kft.
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére